Etykieta Spa

Naturanga Day Spa czynne jest od wtorku do niedzieli w godzinach: 11:00-21:00. Istnieje możliwość rezerwacji zabiegu z uwzględnieniem przedłużenia godzin otwarcia (konieczna wcześniejsza rezerwacja).

Planując wizytę w NATURANGA Day Spa:
 
W dbałości o Państwa relaks i pełne odprężenie  prosimy o wyłączenie lub wyciszenie telefonów komórkowych. 

Na terenie SPA obowiązuje stosowne zachowanie – Prosimy o zachowanie ciszy, aby nie zakłócać odpoczynku innym gościom.  Podczas wizyty w Spa obowiązuje zakaz palenia i spożywania napojów alkoholowych.

W przypadku przyjścia na umówioną wizytę niepunktualnie, bez wcześniejszego uprzedzenia, zabieg skrócony zostanie o czas spóźnienia (ze względu na kolejne zarezerwowane wizyty).
 
Rezerwacje:

Zachęcamy Państwa do wcześniejszej rezerwacji zabiegów – w przypadku braku wcześniejszej rezerwacji, nie możemy zagwarantować wykonania zabiegu ze względu na brak wolnych terminów.

Godzina rezerwacji jest godziną rozpoczęcia zabiegu, dlatego zapraszamy Państwa do przybycia 10-15 minut przed zaplanowanym zabiegiem/masażem.
Pozwoli to spokojnie przygotować się do zabiegu: przebrać się, odświeżyć a w przypadku niezdecydowania, wybrać odpowiedni zabieg.

W trakcie wizyty w Spa:

Po przybyciu zaprosimy Państwa do przebrania się w szatni. Dla osób korzystających z oferty zabiegowej spa udostępniamy: specjalny strój do masażu tajskiego, bieliznę jednorazową  do pozostałych masaży i zabiegów, szlafrok i obuwie jednorazowe.

Przed rozpoczęciem zabiegu zostanie przeprowadzony z Państwem krótki wywiad, aby upewnić się, czy nie ma przeciwwskazań do wykonania danego zabiegu, a także pomożemy wybrać odpowiedni zabiegi, dostosowany do Państwa oczekiwań.

Przy wykonywaniu masaży i zabiegów szczególną uwagę przykładamy do Państwa samopoczucia, dlatego w razie jakiegokolwiek uczucia dyskomfortu z Państwa strony, prosimy o poinformowanie o tym osobę wykonującą zabieg.

Pozwoli to na indywidualne dostosowanie siły nacisku przy masażu, czy skupienie się na obszarze, który wymaga większej uwagi, a w przypadku innych zabiegów, pozwoli dostosować odpowiednie parametry urządzeń, czy też dobór kosmetyków.

Po zabiegu zapraszamy Państwa na filiżankę zielonej herbaty.

AKTUALNOŚCI

20% UPUSTU NA MASAŻ OLEJKIEM

20% upustu na masaż olejkiem

 

Zapraszamy do naszego salonu w jesienne chłodne dni na relaksujące masaże w promocyjnej cenie - 20% na masaż olejkiem.

... czytaj więcej