Opalanie natryskowe SUN FX

Opalanie natryskowe to zdrowa alternatywa dla Solarium. Opalenizna uzyskiwana jest w sposób niemalże natychmiastowy. Jest zdrowa, a ciało nie zostaje poddawane szkodliwemu promieniowaniu UV. Zawarty w płynie opalający składnik – naturalny cukier brązujący, nie uczula skóry, ani jej nie podrażnia. Produkt stworzony ze składników naturalnych, które dodatkowo po zabiegu nawilżają i pielęgnują skórę. Preparat jest bezzapachowy, nie zawiera alkoholu i szkodliwych substancji.

Opalanie odbywa się na stojąco, w specjalnie przygotowanym do tego pomieszczeniu, za pomocą urządzenia rozpylającego mgiełkę brązującą. Zabieg trwa 15-30 minut, a opalenizna utrzymuje się od 7 do 10 dni. Odcień opalenizny dopierany jest indywidualnie, tak aby końcowy efekt zawsze był naturalny.

Do zabiegu należy się odpowiednio przygotować, aby efekt opalenizny utrzymał się jak najdłużej:
- dzień wcześniej należy wykonać peeling ciała
- w dniu zabiegu nie należy stosować kosmetyków, balsamów, dezodorantów, czy perfum
- najlepiej przyjść w ciemnym, luźniejszym ubraniu
- przez 5-7 godzin po zabiegu nie należy korzystać z sauny, ćwiczyć, używać dezodorantu, korzystać z basenów z chlorowaną wodą
- po umyciu się najlepiej głęboko nawilżyć skórę balsamem, nie stosować gąbki

Opalenizna będzie schodzić naturalnie, tak jak złuszcza się naskórek. Dlatego w celu przedłużenia jej działania, należy unikać wszelkich czynności powodujących jej nadmierne i szybsze złuszczenie.

Co wyróżnia opalanie natryskowe?
- gwarancja równomiernej opalenizny
- możliwość opalenia wybranej części ciała
- polecane kobietą w ciąży i alergikom
- umożliwia stopniowanie intensywności opalenizny
- nawilża i odżywia skórę

Jak należy przygotować się przed opalaniem natryskowym?

Przed opalaniem natryskowym należy zrobić peeling całego ciała, ale produktami, które nie natłuszczają skóry. W dniu opalania nie należy używać żadnym kosmetyków nawilżajcych na ciało oraz dezodorantów. Dobrze też przyjść do salonu, mając na sobie luźne, ciemne ubranie.

Co różni opalanie natryskowe od solarium?
Opalanie natryskowe jest bezpieczniejsze od lamp solarium. Nie powoduje podrażnień, zaczerwień i co najważniejsze, nie ma zagrożenia raka skóry. Gwarantuje równomierną, naturalną opaleniznę, a skóra po zabiegu zostaje dodatkowo nawilżona i odżywiona.

Co założyć?
W dniu opalania najlepiej założyć luźne, ciemne ubranie. Na sam zabieg dostaną Państwo od nas jednorazową bieliznę, jednak jeśli wolą Państwo własny element garderoby, najlepiej założyć przy zabiegu ciemną bieliznę.

Czy są przeciwskazania do opalania natryskowego?
Nie ma żadnych. Alergicy, osoby z bielicą oraz kobiety w ciąży również mogą korzystać z opalania natryskowego.

Jak długo trwa zabieg?
Samo opalanie trwa od 15-30minut, w zależności od wybranej opcji.

Co należy zrobić po opalaniu natryskowym?
Po opalaniu natryskowym należy wziąć prysznic dopiero po 4-6 godzinach od zabiegu, gdyż przez ten czas skóra weszła w reakcję z substancją brązującą zawartą w płynie opalającym, do mycia nie stosować gąbki. Po umyciu się najlepiej głęboko nawilżyć skórę balsamem i aby opalenizna utrzymała się jak najdłużej, powinno ograniczyć się stosowanie peelingu na całe ciało.

Opalanie natryskowe

Całe ciało

150zł

Połowa ciała

110zł

Okazjonalne (wybrana partia)

90zł

AKTUALNOŚCI

20% UPUSTU NA MASAŻ OLEJKIEM

20% upustu na masaż olejkiem

 

Zapraszamy do naszego salonu w jesienne chłodne dni na relaksujące masaże w promocyjnej cenie - 20% na masaż olejkiem.

... czytaj więcej